13. 06. 2021 r.

Dziś 11 Niedziela Zwykła. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Na Sumie rocznica I Komunii Św.
Jest też zapowiadana tydzień temu zbiórka do puszek, na remont Domu Diecezjalnego KSM w Rzeszowie. Ministranci kwestować będą przy wyjściu z kościoła.

Codziennie po Mszach św. litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Poniedziałek – wspomnienie bł. Michała Kozala BM.
Środa – Nowenna Nieustająca, litania do św. Jana Pawła II.
Czwartek – Wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego Z.
Niedziela – O poprowadzenie różańca przed sumą proszę różę św. Anny.

Za posprzątanie kościoła i przystrojenie kwiatami dziękuję rodzicom dzieci przeżywających rocznicę I Komunii Św.

Na następne sprzątanie i udekorowanie kościoła w sobotę po Mszy św. porannej proszę ciąg dalszy kolejki.

Dziękuję za produkty żywnościowe ofiarowane na plebanię, za chleb i ciasto.
Pragnę serdecznie podziękować za wszelkie ofiary złożone w minionych tygodniach na tacę i na konto parafialne, na cele wspólnoty parafialnej i utrzymanie świątyni. Niech dobry Bóg wynagradza waszą hojność swoim błogosławieństwem.

KSM Diecezji Rzeszowskiej organizuje obozy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w Desznicy, Lipinkach i Krynicy Górskiej. Zapisy na stronie http://www.ksm.rzeszow.pl.
W Krynicy będzie możliwość skorzystania z bonu turystycznego.

Ruszają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.
Koszt 30 zł + koszt autokaru, zapisy do wyczerpania miejsc.
Strona internetowa: pielgrzymkarzeszow.pl
lub tel: 513 075 959

Ks. Paweł Smoleń zaprasza miłośników jazdy na rowerze na dwudniową pielgrzymkę rowerową z Ropczyc na Jasną Górę. Szczegóły na plakacie.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Na stolikach za ławkami wyłożone są gazety. Proszę je pobierać.

*Do użytku wewnętrznego.

Wszystkim Parafianom życzę zdrowej, miłej i błogosławionej niedzieli.
Ks. Proboszcz Grzegorz Kamiński